<-----> <----->
Поиск по сайту
Авторизация
Логин:
Пароль:
Регистрация
Забыли свой пароль?
ОпросПублічне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із вітчизняних виробників мінеральних добрив, виробник капролактаму та іонообмінних смол, аміачної селітри з часткою 36% на внутрішньому ринку. Також підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні, частка якої складає 70% від обсягу національного ринку..

На ПАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новости

RSS

23.03.2016 Швидко вивчити англійську мову дітям хіміків допоможуть іноземці
У Центрі дитячої творчості ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM успішно запровадили формат інтерактивного англійського клубу, який став відмінним доповненням до шкільної програми та альтернативою платним мовним курсам.

21.03.2016 Волонтери підприємства підтримують українських військових на Сході
Нещодавно посилку від активістів ініціативної групи Черкаського «Азоту» «Україна понад усе» отримали бійці 128-ї окремої гірничо-піхотної бригади.

18.03.2016 У Черкаській гімназії №9 відзначили кращих кадетів та відмінників захисту Вітчизни
У Черкаській гімназії №9 під час урочистого шикування 18 березня відзначили кадетів, які найкраще проявили себе в першому семестрі. У цій важливій для навчального закладу події взяли участь Голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко та депутат Черкаської міської ради, головний електрик ПАТ «АЗОТ» Ігор Кривошеєв.

16.03.2016 Цех електропостачання – чемпіон з волейболу
Згідно з календарним планом спортивно-­масових заходів, щорічно на ПАТ «АЗОТ» проводиться чемпіонат і кубок з волейболу серед команд структурних підрозділів товариства. Не став винятком і 2016 рік.

15.03.2016 ПАТ «АЗОТ» не дозволить угробити цех ОПСВ, як це сталося з міськими очисними спорудами
Справжнім пам’ятником безгосподарності та недолугому управлінню комунальною власністю можна назвати монументальні руїни колишніх міських очисних споруд, що розкинулися на полі за околицею Черкас в районі «кругу» по вулиці Пацаєва. Величезні напівзруйновані відстійники, котельня та інші господарські приміщення нині заросли хащами та завалені сміттям.

14.03.2016 Хіміки ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM організували свято Масляної в мікрорайоні «Дніпровський»
Черкаський «Азот», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), влаштував для жителів мікрорайону «Дніпровський» свято Масляної.

12.03.2016 НА РИНКУ МІНДОБРИВ ОРУДУЮТЬ ШАХРАЇ
До уваги споживачів! Останнім часом на ринку міндобрив збільшилася кількість шахраїв. Вони використовують найрізноманітніші способи для того, щоб ввести покупця в оману. Насамперед представляються філіями «УкрАгро НПК» чи «дочірніми» підприємствами.

19.02.2016 Повернення боргів чи промивання мізків? ХТО заробляє на очищенні стоків?
Прес-конференція, яку днями дав начальник КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко, не бажаючи повертати ПАТ «АЗОТ» 17,2 млн. грн. боргу за очистку промислових та стічних вод цехом ОПСВ, знову підняла на поверхню питання: хто насправді очищає стоки міста і хто на цьому заробляє кошти!? Ситуацію коментує Голова Правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Скляров.

08.02.2016 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM інвестував понад 70 мільйонів гривень у реалізацію соціальних проектів
У 2015 році Черкаський «Азот», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), спрямував більше 70 мільйонів гривень на втілення проектів корпоративної соціальної відповідальності.

29.01.2016 Працівник ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM удостоєний високої державної нагороди
Звання «Заслужений працівник промисловості України» отримав слюсар-ремонтник цеху з виробництва карбаміду М-6 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM Андрій Кікаленко. Відповідний Указ підписано Президентом України.

26.01.2016 Віталій Скляров: Стабільна робота – найбільше наше прагнення у 2016 році
Традиційно в новий рік ми входимо з надією, що він буде кращим та успішнішим для країни, для рідного міста, для кожної родини. Підвищення ж рівня життя громадян напряму пов’язане з розвитком економіки, стабільною та успішною роботою підприємств. Про те, з якими здобутками та планами входить у новий рік стратегічне для нашого регіону підприємство – Черкаський «Азот» OSTCHEM, наша розмова з його керівником Віталієм Скляровим.


Новости 100 - 110 из 660
Начало | Пред. | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | След. | Конец Все